Annaburger Nutzfahrzeug GmbH raida ir istorija

Data 25.08.2014

Svarbiausi Annaburger Nutzfahrzeug GmbH istoriniai įvykiai.

1950 – gamykloje pradedama priekabų gamyba nedideliems šeimyniniams ūkiams.

Stambūs žemdirbių ūkiai buvo likviduoti vykdant žemės reformą po II-jo pasaulinio karo. Techninis aprūpinimas žemdirbių ūkiuose tuo metu buvo silpnas, todėl priekabų prekyba turėjo regioninę reikšmę.

1965 – specializavimasis gaminant transporto talpyklas

Vokietijos Demokratinėje Respublikoje vykdant priverstinę kolektyvizaciją žemės ūkio gamyba sparčiai plėtojosi. Taip pat buvo vystoma žemės ūkio technikos gamyba. Ir gyvulininkystės šaka sparčiai augo, todėl ir buvo pradėta kurti ir gaminti transporto talpyklas Fortschritt. HTS 30.27, vienaašė priekaba su galvanizuoto plieno talpykla buvo gaminama dideliais kiekiais nacionalinės rinkos poreikiams.

1971 – pradėta FORTSCHRITT transporto talpyklos HTS 100.27 gamyba

Jau 1971 metais Annaburge buvo pradėta stiklo pluošto talpyklų priekabų gamyba. Vystantis gyvulininkystei ne tik Vokietijos Demokratinėje Respublikoje, tačiau ir visoje Rytų Europoje, išaugo našaus ir efektyvaus skystųjų trąšų transporto ir paskirstymo poreikis. Fortschritt pasiūlė šiuos produktus, patvari ir sėkminga konstrukcija užtikrino masinę gamybą- daugiau nei 40 000 HTS 100.27 (talpyklos talpa 10,6 m3) ir HTS 80.45 (talpyklos talpa 8.0 m3, skystosioms trąšoms) buvo pagaminta per 18 metų ir 50 proc. buvo eksportuota.

1990 – modernizuojamas FORTSCHRITT HTS 100.27

Atsižvelgus į tai, kad HTS 100.27 talpykla užtikrino tiek darbo spartą, tiek priimtiną talpą transportuojamoms medžiagoms, ruošiant skystąsias trąšas buvo susidurta su problemomis. Kadangi fermoms trūko skystųjų trąšų saugojimo talpyklų, dažnai skystosios trąšos buvo išvežamos netinkamais kiekiais, buvo didelių azoto išgaravimų dėl įterpimo adapterio trūkumo.

Būtent todėl įmonė surado galimybę komplektuoti skystųjų trąšų talpyklas su įterpimo adapteriu, kad būtų sumažinti praradimai ir trąšos būtų tinkamai panaudotos. Pasikeitus valstybės politikai bei vyriausybei ir įmonėje pasikeitė vadovavimo struktūra, buvo parengta plėtros strategija tolimesnei veiklai.

1991-08-01 – įmonė pakeičia pavadinimą į ANNABURGER Nutzfahrzeug GmbH

 Aktyviai rengiami pažangūs techniniai sprendimai, įdiegiant vis naujesnes inovacijas.  Annaburger Nutzfahrzeug GmbH ženkliai išplečia produktų asortimentą, siūlydama žalios masės priekabas, trąšų/kalkių barstytuvus, grūdų perkrovimo priekabas, jų kombinacijas, keičiamų modulių sistemą  ir kitus sumanymus, apimančius kelias žemės ūkio transporto šakas. Šiuo metu įmonė siūlo našią, patvarią ir puikios kokybės transporto techniką, atitinkančią aukščiausius standartus. 

Atgal